Stretch marks removal Miami

$23.000.000'lık Zaha Hadid'in Yaptıgı Miami PENTHOUSE Apartmanını TuruTürkçe YouTube kanalıma hoş geldiniz! Benim adım Enes Yılmazer, Los Angeles’ta yaşıyorum, Amerika’daki ve Dünyanın etrafındaki en lüks ve en ihtişamlı evleri bu kanalda dolaşıp sizlerle paylaşıyorum. Kanalıma abone olarak, sizde benimle birlikte bu evleri keşfedebilir, tasarım, mimari ve gayrimenkul değer bakımından dünyanın en gözde evlerini yakından detaylı bir şekilde gezebilirsiniz.

Daha fazla ev turu görmek için ana kanalıma gidebilir orada her hafta yayınladığımız videoları da Türkçe altyazı ile izleyebilirsiniz:

Benim ikinci kanalım olan Enes Plus’ı da takip etmeyi unutmayın. Bu kanalda daha çok Amerika’daki yaşam, mimari ve lüks yaşam stili üzerine videolar yapıyorum ve oradaki bütün videoları da Türkçe altyazı ile izleyebilirsiniz:

İngilizce olan kanallarımın her videosunda Türkçe altyazı mevcuttur!

Bütün ticari ve YouTube ile ilgili konularda bize: inquiries@enesplus.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Evinizi yada projenizi bu kanalda gösterilmesini istiyorsanız alttaki forma tıklayıp bu konu hakkında bize formu doldurarak ulaşabilirsiniz:

Daha fazla içerik için beni Facebooktan takip edebilirsiniz:

Beni, Mikey ve Jayson’ı Instagram’dan takip edebilirsiniz:
Enes:
Mikey:
Jayson:

Ev Adresi: 1000 Biscayne Blvd Unit 5401, Miami, FL 33132
Odalar: 5 Yatak Odası, 6.5 Banyo
854 metre kare yaşam alanı
Market fiyatı: $23.000.000
İlan linki:
Mülkün Emlakçısı: Lourdes Alatriste

Lourdes’in websites:
Lourdes’in Instagram’ı: @lourdesalatriste

İç dekorasyon:
Artefacto
Artefacto’nun websitesi:
Artefacto’ nun Instagram’ı: @artefactomiami

Binanın Mimarı:
Zaha Hadid Architects
Zaha Hadid Architects’in websitesi:
Zaha Hadid Architects’in Instagram’ı: @zahahadidarchitects

Benim hakkımda:
Doğma, büyüme Alaçatı, İzmirliyim. Alaçatı’da 2003 yılında başlattığım profesyonel Windsurf kariyerim ile 3 dünya şampiyonluğu dahil birçok başarı elde ettim. Bu da benim için o dönemde hayal bile edemeyeceğim birçok farklı kapı açtı, bunlardan biri de ABD’deki özel yetenek Green Card’ını almaya hak kazanmam oldu. Bununla birlikte, tam burs ile Texas A&M Üniversitesi’nde okuma şansı elde ettim. Okurken aynı zamanda Windsurf kariyerimi devam ettirdiğim üniversite döneminde küçüklüğümden beri ilgimin olduğu emlak sektörüne yatırımlar yapmaya başladım. Bu ilgim, okulumu bitirdikten sonra bir kariyere dönüştü ve Texas’ta inşaat ve emlak işleriyle uğraşmaya başladım. Kısa bir süre içinde, Texas’ta yaşadığım bölgenin en başarılı müteahhitlerinden birisi oldum. Orada kurduğum işler ve hayatım çok iyi giderken, bir anda her şeyi geride bırakıp hayranı olduğum Los Angeles şehrine taşınıp kariyerime orada devam etmeye karar verdim. Orada da emlak işi ile beraber, İngilizce YouTube kanalımı başlattım. Kurduğum bu YouTube kanalı 2 yıl içinde çok büyüdü ve emlakçılığı bırakıp tamamen YouTuber olmaya karar verdim. Türkiye’den gelen yoğun istek üzerine önce ana kanalımdaki bütün videolara Türkçe altyazı koymaya başladım, sonra da tamamen Türkçe olan bu kanalı açmaya karar verdim. Güzel mimari ve lüks evlere olan merak ve bilgimi izleyenlerimle paylaşmaktan çok keyif alıyorum, umarım videolarım ve gezdiğim evler sizin de ilginizi çeker.

Eğer videolarımı beğendiyseniz lütfen abone olmayı unutmayın. Herhangi bir sorunuz varsa veya bana bir mesaj iletmek istiyorsanız, videoların altına yorum bırakabilirsiniz. Bütün yorumlarıma cevap vermeye çalışıyorum. Daha fazla içerik için Türkçe altyazılı olan İngilizce kanallarıma da göz atın.Hepinize şimdiden iyi seyirler diliyorum.
Sevgilerle, Enes Yilmazer

Kullandığım kamera ekipmanları:

Benim favori kitaplarım:

Videodaki müzikler:

#MalikaneTuru #Miami #ModernMalikane #LüksEvTuru #ABD #Florida

Yapımcı: Enes Yilmazer (DRE 02077182) – @EnesYilmazer
Kameraman: @AyersWorld , @Jaysonk0312 ,
Kurgu: @AyersWorld , @Jaysonk0312

00.00 – Intro
02.00 – Ana Salon ve Balkon
05.33 – Mutfak ve Oturma Odası
10.30 – Yatak Odaları
14:59 – Ana Yatak Odası
18:16 – Gece Montajı

source

skin srubber

More

vacuum therapy machines

49 COMMENTS

professional hydrafacial machine

Related posts

Advertismentmicrocurrent machines for face

Latest posts

Residential for rent in Miami Beach, FL – 1610 Michigan Ave # 3

Listing Site: Property Site: Large Art Deco 2nd floor apartment in the heart of South Beach and next to Lincoln Road. Very spacious 1...

Espn disrespect Miami / cornerback DJ James transfer portal Mario Cristobal next steps

#miamihurricanesfootball #miamihurricanes #miamihurricanesbasketball Miami beats number 2 Duke Fsu vs Miami basketball Cyrus Moss Miami Hurricanes coaches source

Man shot dead at NW Miami-Dade convenience store

The victim died at the scene, and police say the suspect took off. source

Want to stay up to date with the latest news?

We would love to hear from you! Please fill in your details and we will stay in touch. It's that simple!

oxygen facial machine